back

Вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

12 грудня 2008

З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС голова райдержадміністрації Олег Шпак та голова районної ради Валентина Мельник сьогодні провели зустріч з учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, членами громадської організації “Союз Чорнобиль України”. Жоден із запрошених учасників ліквідації наслідків трагедії не залишився без уваги: герої отримали нагороди, квіти та щиру вдячність за їх відвагу та мужність.

О.Шпак та В.Мельник висловили присутнім вдячність за їх роботу під час ліквідації наслідків Чорнобильської аварії. За проявлену мужність та внесок у патріотичне виховання молоді трьом ліквідаторам були вручені мадалі “Захиснику Вітчизни”. Крім того, були вручені Почесна Грамота та Подяка райдержадміністрації та районної ради. Ще 5 ліквідаторів були нагороджені медалями обласної організації.

На зустрічі були обговорені питання соціального захисту ліквідаторів. Керівники району гарантували учасникам зустрічі всебічне сприяння і допомогу у вирішенні будь-яких питань, що знаходяться в компетенції районної влади.

Учасники ліквідації аварії на ЧАЕС подарували керівництву району видання “Чернігів чорнобильський: Книга мужності.”

Працівниками відділу культури і туризму райдержадміністрації була організована вітальна програма.

По завершенню офіційної частини учасники зустрічі поклали квіти до меморіалу пам’яті ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС.